Protestoların ardından oyundan çıkmak istemişti; Afyonspor kaptanı Olcay Şahan, taraftardan özür diledi

TFF 2. Lig gruplarından Afyonspor ekip kaptanı Olcay Şahan, hafta sonu oynanan Somaspor maçında taraftara karşı gösterdiği yansıdan ötürü özür iletisi yayınladı.

Olcay Şahan, müsabakanın ikinci yarısında taraftarların protestolarına dayanamayarak kaptanlık pazubandı çıkarıp saha kenarına gelerek oyundan çıkmak istedi. Akabinde olaya müdahale eden teknik heyetin telaffuzlarının akabinde Olcay Şahan ikna edilerek oyuna geri döndü.

Şahan, yaşananların akabinde toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Öncelikle profesyonel yaşantım boyunca alandaki hırsım ve gayretimden hiçbir vakit ödün vermedim. Hangi kadronun forması sırtımdaysa tabirin son damlasına kadar skor ne olursa olsun savaşmayı bırakmadım. Bunları söylerken Türkiye’nin en büyük kulüplerinden olan Beşiktaş ve Trabzonspor topluluklarının kaptanlığını yaptığımı ve her vakit savaşçı kimliğimle tanındığımı kimse unutmamalı. Afyonspor’a gelmemdeki en büyük maksat burada geleceğe yönelik olan proje olmuştur. Hiçbir maddi menfaat gütmediğimi belirtmek isterim. Maçtaki adrenalinle anlık olarak verdiğim reaksiyondan ötürü tüm Afyonspor taraftarından özür diliyorum. Bu grubun ve kentin kaptanı olduğum için gurur duyuyorum ve gururla da taşımaya devam edeceğim” sözlerine kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir