İş makinesi önüne aldığını sürükledi

Mersin’de Faziletli Belediyesi’ne ilişkin kepçeye ısınmak üzere girerek içki içtiği öne sürülen 32 yaşındaki Mustafa Deveci, çalıştırdığı iş makinasıyla dehşet saçtı. Deveci, içkinin de tesiriyle iş makinasıyla önünde aldığı 3 aracı sürükleyerek büyük hasar verdi. Olay anı güvenlik kamerasına yansırken, araç sahipleri belediyeden şikâyetçi oldu.

OLAY ANI GÜVENLİK KEMARASINDA

Edinilen bilgiye nazaran olay, pazar günü akşam saatlerinde D-400 karayolu üzerinde bulunan Kargıpınarı Mahallesi’nde meydana geldi. Faziletli Belediyesi’nde operatör olarak vazife yapan Hakan Yıldırım, mesai bitiminden sonra her vakit olduğu üzere iş makinasını orta sokağa park edip, üzerinde anahtarını unutup meskenine gitti.

Aynı mahallede yaşayan Mustafa Deveci de teze nazaran park halinde anahtarı üzerinde bulunan kepçenin şoför kısmına girdi. Deveci, bira içtikten sonra kepçeyi çalıştırdı. Alkollün tesirinde olduğu söz edilen Deveci, çalıştırdığı iş makinesiyle önünde park halindeki 3 aracı sürüklemeye başladı. Gürültü üzerine etraftan koşanlar kapısını açtıkları kepçeyi durdurdu. Olay nedeniyle büyük şok yaşayan Mustafa Deveci ise kepçeden indirilerek sakinleştirilmeye çalışıldı. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye, yansırken, sürüklenen 3 araçta kıymetli derecede hasar meydana geldi.

ARAÇ SAHİPLERİ BELEDİYEDEN ŞİKÂYETÇİ OLDU

Meydana gelen olayla ilgili trafik polislerince tutanak tutulurken, 3 kişi kepçe ile sürüklenen araçlarında kıymetli derecede hasar oluştuğu için Faziletli Belediyesi’nden şikâyetçi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir