Bu görsel zeka testinde gördükleriniz karakterinizden izler taşıyor: Siz ne görüyorsunuz?

Görsel zeka testlerinin en yeterli yanı eğlenirken gelişen beyniniz oluyor. Kimi testler de var ki karakterinizle ilgili bilgiler veriyor. Ayrıntıcı olan şahısların sular seller üzere tüm objeleri keşfettiği bu görsel testler, içe kapanık mısınız yoksa çok mu konuşkan birisiniz üzere notlar da sunuyor.

Yeşil ve sarı taban üzerinde siyah çizimlerin yapıldığı ve bir YouTube kanalı olan Bright Side’ın paylaştığı illüzyon görüntüsündeki bu optik illüzyon, iki farklı manzara ile insanların kişiliği hakkında birtakım ipuçları veriyor. Görselde optik illüzyonlardan kişilik özellikleri iddia ediliyor. Biraz daha odaklanıp görselde yer alan objeye bakmanın vakti geldi. Bakalım, siz nasıl bir kişilik taşıyor olabilirsiniz?

Görsele tekrar bakmak ister misiniz?

İlk gördüğünüz siyah saçlı bir bayan mı?

Görüntüye baktığınızda siyah saçlı bir bayan gördüyseniz, müşahede yeteneğiniz epey keskin demek. Çok detaycısınız. Ayrıca, içe kapanık bir yapınız var. Etrafınızda çok fazla insan varken, çok çabuk yoruluyorsunuz. Sessiz ve sakin üzere görünebilirsiniz, lakin aslında oburlarının sizi tanımasını bu biçimde zorlaştırıyorsunuz. Yalnızlığın tadını çıkarıyor ve kendinizi yalnız ya da reddedilmiş hissetmiyorsunuz.

İlk gördüğünüz bir yüz mü?

İlk gördüğünüz şey, geniş bir çeneye sahip yüzse, detayları ihmal eden ve büyük resmi görmeye daha yatkın birisiniz. Toplumsallaşmak, sohbet etmek ve sevdiğiniz beşerlerle vakit geçirmek size güç veriyor. Sıkıntıları tartışarak çözüyorsunuz. Uyumlu ve açık bir kişiliğe sahipsiniz. Cana yakın ve arkadaş canlısı bir kişiliğiniz var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir